strój sportowy
fot. Pexels.com

Osoby, które interesują się najnowszymi trendami w świecie mody, zawsze starają się być na bieżąco z tym, co w danej chwili cieszy się największym zainteresowaniem wśród konsumentów. Jednym z bardziej istotnych zagadnień w obrębie tego tematu są modne kolor 2021. Jakie barwy będą cieszyły się popularnością ludzi na całym świecie? Okazuje się, że wiele propozycji będzie odpowiednią opcją zarówno dla osób odważnych, jak i tych ceniących sobie prostotę i szeroko pojęty minimalizm. Najwięcej eksperymentów, jeśli chodzi o modę, będzie można przeprowadzić w kombinacjach różnych elementów odzieży sportowej biustonoszy treningowych, butów do biegania, czy też ubrań na siłownię. 

Modne kolory 2021, czyli jakie?

Strój sportowy powinien być przede wszystkim wygodny, ale nie zaszkodzi, jeśli wybierzemy taki, który będzie odpowiadał najmodniejszym rozwiązaniom. 

Modne kolory 2021 zaskoczą wszystkich. Tym razem będzie dość odważnie i nie wszystko będzie w pełni oczywiste. Dużo eksperymentów będzie się działo wokół żółci — choć barwa ta jest dość trudno w kontekście noszenia, to jednak w odzieży treningowej sprawdza się ona wyśmienicie. Na jakie odcienie jeszcze, warto zwrócić szczególnie dużą porcję konsumenckiej uwagi? Otóż mamy następujące propozycje:

  • świeże zielenie — będące naturalnym skojarzeniem z wczesną wiosną,
  • jasne żółtości — świetnie współgrają z dojrzałymi brązami,
  • orzech laskowy — brąz zabarwiony zabrudzoną bielą;
  • neonowy pomarańczowy — czysta manifestacja odwagi. 

Modne kolory 2021 to opcja dla wszystkich, którym zależy na tym, aby wyróżniać się w tłumie. Zrezygnuj z czarnym i szarych outfitów, na rzecz intensywnych i ciekawych barw. Wyrażaj siebie wszędzie tam, gdzie to możliwe. 

modne kolory 2021
fot. Pexels.com

Intensywne kolory wracają do łask

Okazuje się, że modne kolory 2021 to także bardzo intensywne barwy — zarówno te jasne, jak i ciemne. W cenie będą wszelkie odcienie czerwieni, w tym również elegancki burgund. 

Światło można stawiać na spopielałe róże, błękity i soczyste zielenie. Co więcej, każdą z wymienionych barw warto ze sobą łączyć. Pamiętajmy, że moda ma być formą zabawy i rozrywki. Z tego też względu warto się nią bawić, dopasowywać poszczególne elementy według własnego wyczucia gustu. 

Wielokolorowe części garderoby

Modne kolory 2021 wbrew pozorom dość licznie już goszczą w wielu szafach. Wszystko dlatego, że podobne odcienie były w łaskach w poprzednich sezonach. Oznacza to, że wystarczy niekiedy dokupić zaledwie kilka nowych ubrań, aby stworzyć niesamowitą garderobą. 

Dobrze skompletowana szafa to koniec z poczuciem tego, że nie mamy się w co ubrać. Pamiętajmy, że jeśli chodzi o modę, to jedyną rzeczą, która nas realnie ogranicza w łączeniu ze sobą fasonów, wzorów i kolorów, jest nasza własna wyobraźnia. Odrzućmy zatem konwenanse i stwórzmy swój własny, zupełnie niepowtarzalny styl.

strój sportowy
fot. Pexels.com

Naturalna skóra na wybiegach

Kolejnym ciekawym elementem mody 2021 jest powrót do ubrań szytych ze skóry naturalnej. Na wybiegach pojawiają się fantazyjne ramoneski, kurtki typu bomberki, a nawet długie płaszcze, które przywołują na myśl Martixa. 

Taki stan rzeczy z pewnością nie jest w smak wegetarianom i weganom, jednak trudno jest zaprzeczyć temu, że skórzana garderoba to jeden zakup na wiele lat, podczas gdy ubrania z poliestru zmienia się przynajmniej raz w roku, co powoduje większe zanieczyszczenie nawet planety.

Co ciekawe, skóra naturalna znajduje również zastosowanie w modzie sportowej. Niektórzy projektanci decydują się na szycie z niej biustonoszy sportowych, kurtek kurskich, a także używają jej w procesie produkcji swoich butów. 

Podsumowując — rozwiązań są naprawdę setki. Wystarczy poznać wszystkie spośród dostępnych opcji, a następnie wybrać taką, która najlepiej odpowiada naszym indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here