strój sportowy
fot. Pexels.com

Każdego roku przed kobietami stawiane są nowe, często coraz większe wymagania. Według założeń płeć piękna zawsze ma się doskonale prezentować, być profesjonalna i atrakcyjna zarówno przebywając w miejscu pracy, jak i w domu, po wypełnieniu codziennych obowiązków. Wszelkiego rodzaju formalne i eleganckie stylizacje w jasny sposób są w stanie definiować i określać gust oraz wyczucie stylu danej osoby. Jednak czy sytuacja ta jest bliźniacza w przypadku ubrań sportowych? Jak połączyć ze sobą modny look i wygodę? Czy biustonosz do biegania może się ładnie prezentować, a obuwie sportowe być elementem garderoby, którego inni będą nas zazdrościli? 

Gwiezdne motywy na dresach i legginsach

Gwiazdy, droga mleczna i kosmos to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. Zorze polarne i elementy układu słonecznego na dobre rozgościły się na wybiegach mody. Z takich możliwości chętnie korzystają projektanci tacy jak Jeremy Scott, Stefan Janoski, a nawet Balenciaga i Moschino. Nie ma więc absolutnie żadnych wątpliwości wobec tego, że gwiezdne moty to wciąż trafiony wybór, który w żadnym wypadku nie może być nazywany chwilową fanaberią — kosmiczne motywy jeszcze długą będą obecne na odzieży sportowej.

modne kolory 2021
fot. Pexels.com

Lniane i bawełniane koszulki 

Strój sportowy powinien spełniać kilka określonych potrzeb — wśród z nich znajdujemy np. możliwość szybkiego odprowadzania wody na zewnątrz i zapobieganie w ten sposób wzmożonej potliwości ciała. Dlatego też warto stawiać na strój sportowy taki, który będzie uszyty z naturalnych tkanin. To nie tylko dobre rozwiązanie pod względem użytkowym, ale również działanie na rzecz środowiska naturalnego — dbanie o ekologię jest w końcu integralną częścią ludzkiego życia w XXI wieku. 

Do materiałów, na które warto zwrócić szczególną uwagę, zaliczają się m.in.:

  • len,
  • bawełna, 
  • jedwab, 
  • wełna (niektóre odmiany grzeją, a inne chłodzą).

Należy wiedzieć także, że nie każda tkanina sztuczna lub syntetyczna to od razu uosobienie całego zła na świecie. Niekiedy użycie modalu lub poliestru jest konieczne. Chodzi jedynie o to, aby nie był to każdorazowo wybór pierwszej potrzeby. Przemyślane zakupy, to dobre zakupy.

modne kolory 2021
fot. Pexels.com

Minimalizm to zawsze dobra opcja

Strój sportowy zachowany w duchu minimalizmu to zawsze dobra inwestycja. Jest tak przede wszystkim przez wzgląd na fakt, iż taki wzór pozostanie w modzie na długie lata, a dodatkowo nie będzie w ogóle rozpraszał ćwiczącego podczas treningu.

Pamiętajmy jednak, że minimalizm nie zawsze musi być synonimem nudy. Z powodzeniem można łączyć w nim one, niemalże neonowe kolory. W ostatnim czasie uznaniem cieszą się różnego rodzaju róże, fiolety, błękity oraz odcienie żółtego. Jeśli wmontujemy te barwy w szare bądź czarne tło, uzyskamy naprawdę zadowalający efekt. 

Jeśli chodzi o strój sportowy, to ich producenci zdają się ścigać w prezentowaniu coraz to nowych propozycji. Na obecnym rynku opcji jest tak wiele, że bez wątpienia każdy — nawet najbardziej wymagający Klient — zdoła wodór nich odszukać produkty będące dokładną odpowiedzią na jego indywidualne potrzeby i oczekiwania. 

Kwiaty i liście — modna botanika

Zastanawiasz się, jaki strój sportowy kupić? Odpowiedź zawsze brzmi: modny! Co jednak oznacza to w praktyce? Gównie chodzi o to, aby wybierać te elementy garderoby, które zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi trendami. 

Od lat ogromną popularnością cieszą się wszelkie ubrania, które noszą na sobie fullprinty odwołujące się do świata roślin. Szeroko pojęta botanika, liście oraz kwiaty, doskonale prezentuje się na dresach, bluzach, legginsach oraz wielu innych ubraniach. 

Reasumując — opcji są tysiące. Wystarczy przeanalizować poszczególne z nich i wybrać taką, jaka najlepiej nam odpowiada. Warto dodać, że strój sportowy prezentujący wysoką jakość to przykład inwestycji na lata, więc nie należy w tym przypadku oszczędzać. Naszym zdaniem lepiej jest mieć jeden porządny produkt, niż dwadzieścia przedmiotów, które po chwili pękną, przegra się lub stracą intensywność koloru po wylądowaniu w pralce. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here