Atrakcje w Międzybrodziu

Jeśli szukasz miejsca na letni wypoczynek, które będzie zlokalizowane nad jeziorem, a jednocześnie bardzo blisko góry – mamy coś dla Ciebie! Noclegi Międzybrodzie to szeroka wakacyjna oferta zarówno dla rodzin z dziećmi, par, singli czy dużych grup znajomych. To idealne miejsca dla spokojnego relaksu i regeneracji, ale fani dobrej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu nie będą się tutaj nudzić.

Gdzie jest położone Międzybrodzie?

Międzybrodzie Żywieckie i Międzybrodzie Bialskie to sąsiadujące ze sobą miejscowości położone w województwie śląskim u stóp słynnej Góry Żar i otoczone pięknymi zbiornikami wodnymi: jeziorem Żywieckim i Międzybrodzkim. Oba te zbiorniki to sztuczne jeziora, które powstały w celu regulacji poziomu wód w regionie. Międzybrodzie to prawdziwa perła Podbeskidzia i miejsce, które z roku na rok odwiedza coraz więcej turystów również z odległych zakątków Polski oraz z zagranicy.Międzybrodzie otoczone jest pasmem górskim: Beskidem Małym i Żywieckim, które majestatycznie unoszą się nad taflą wody, prezentując turystom szczyty Skrzycznego, Babiej Góry, Pilska czy Romanki.

Atrakcje w Międzybrodziu

Noclegi Międzybrodzie oferuje swoim klientom pobyt w gustownie urządzonych pokojach, kwaterach czy pensjonatach. Z roku na rok przybywa też hoteli. Dla miłośników odrobiny luksusu doskonale sprawdzą się apartamenty Międzybrodzie Żywieckie, gdzie w komfortowych warunkach i przestronnych pokojach można rozkoszować się tym niepowtarzalnym miejscem i jego urokami.Apartamenty Międzybrodzie Żywieckie to coś więcej niż sam nocleg: to długie piesze wędrówki, romantyczne zachody słońca nad jeziorem, pływanie po niezmąconej tafli jeziora łódką lub rowerkiem wodnym czy wreszcie ognisko z szampańską zabawą.Międzybrodzie Bialskie apartamenty oferuje również zwiedzanie zapory wodnej w Porąbce czy wyjazd kolejką na słynną Górę Żar, skąd można podziwiać szybowce czy paralotniarzy. W Międzybrodziu nikt nie będzie się nudził. Międzybrodzie Bialskie apartamenty to miejsce dostosowane do dzieci oraz dorosłych. To gwarancja, że każdy z członków rodziny znajdzie tutaj coś dla siebie. Znajdziemy tu wypożyczalnię sprzętu wodnego, place zabaw, pola namiotowe, miejsca na ognisko czy grilla. Z Międzybrodzia jest łatwy dojazd do Żywca, gdzie można z kolei zwiedzić Browar czy amfiteatr.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here