Kubeczki jednorazowe z plastiku

Z kubkami plastikowymi mamy do czynienia na co dzień. Wykorzystywane są przede wszystkim do spożywania płynów. Zarówno ciepłych jak i zimnych. Jednakże zastosowań takich kubeczków jest więcej. Najniższe ceny oferowane są w większych sklepach typu hurtownie z opakowaniami jednorazowymi. Kubki pakowane są w różnej ilości. Najtaniej wychodzą kubki pakowane po 100 sztuk i w kolorze białym lub przeźroczyste.

Kubki o standardowych pojemnościach

Niejednokrotnie każdy z nas pił wodę lub kawę z kubków plastikowych. Przede wszystkim w automatach z gorącym napojami mamy zazwyczaj właśnie takie kubki plastikowe. Dodatkowo Kubki jednorazowe plastikowe są zawsze przy dystrybutorach z wodą do picia. Takie dystrybutory stoją w przychodniach, w miejscach pracy i innych miejscach użyteczności publicznej. Zazwyczaj w dystrybutorach i w automatach z kawą pojemność kubków wynosi 200 ml. Są to najczęściej spotykane kubeczki w barach, kawiarniach itp miejscach. Są również inne pojemności np. 50 ml. Takie kubeczki są wykorzystywane na przykład do degustacji. Często w marketach na tak zwanych promocjach można kosztować różne soczki, kisiele itp. Takie degustacje są podawane właśnie w mniejszych kubeczkach. Kubeczki plastikowe mogą mieć rożny kształt i kolor. Takie o pojemności 500 ml wykorzystywane są do napojów gazowanych i zazwyczaj są transparentne oraz gładkie.

Mocny i wytrzymały kubek plastikowy

Kubeczki plastikowe są produktem bardzo wysokiej jakości. Kubki znanych producentów opakowań wykazują odporność na wysoką temperaturę nawet 70 stopni. Nadają się więc do bardzo gorących napojów..Wykonane są z czystego polipropylenu, dzięki czemu nadają się do kontaktu z żywnością. Kubki jednorazowe plastikowe są bezpieczne dla środowiska, ponieważ są w 100% przystosowane do ponownego przetworzenia. Spalają się bez resztkowej dzięki czemu po ich obróbce nie pozostają szkodliwe substancje.

Kubeczki kolorowe na przyjęcie urodzinowe

W sprzedaży oprócz klasycznych białych plastikowych kubków dostępne są również kolorowe kubki plastikowe. Idealnie sprawdza się na przyjęciu urodzinowym dla dziecka. Mogą być jednokolorowe lub z nadrukami. W sklepach z akcesoriami urodzinowymi można kupić talerzyki, kubki i inne przedmioty z postaciami z bajek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here